8N3Q001EG-0140CDI Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
8N3Q001EG-0140CDI-ND
Manufacturer Part#:
8N3Q001EG-0140CDI
Product Category:
Integrated Circuits (ICs)
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Short Description: IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
More Detail: Clock Oscillator IC 133.333333MHz, 140MHz, 146.666...
DataSheet: 8N3Q001EG-0140CDI datasheet8N3Q001EG-0140CDI Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: FemtoClock® NG
Packaging: Tray
Part Status: Active
Type: Clock Oscillator
Count: --
Frequency: 133.333333MHz, 140MHz, 146.666666MHz, 153.333333MHz
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply: 140mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C