CCSMA-MM-RG316DS-48P Datasheet(PDF) - Crystek Corporation
Part No. CCSMA-MM-RG316DS-48P
Description CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4'
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 DS 48.0" (1.2m) 4.0'
Manufacturer Part Crystek Corporation
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial