L-07C3N3SV6T Datasheet(PDF) - Johanson Technology Inc.
Part No. L-07C3N3SV6T
Description FIXED IND 3.3NH 300MA 190 MOHM
3.3nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 190 mOhm Max 0402 (1005 Metric)