SFM210-LPSE-S25-SC-BK Datasheet(PDF) - Sullins Connector Solutions
Part No. SFM210-LPSE-S25-SC-BK
Description CONN HEADER 1MM 25POS
25 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold