UHE2A680MPD Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. UHE2A680MPD
Description CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C