WR-L100S-VF-N1-R1500 Datasheet(PDF) - JAE Electronics
Part No. WR-L100S-VF-N1-R1500
Description CONN PLUG 0.5MM 100POS STR SMD
100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold