ZXT13P12DE6TC Datasheet(PDF) - Diodes Incorporated
Part No. ZXT13P12DE6TC
Description TRANS PNP 12V 4A SOT23-6
Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 4A 55MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6