ZXTN25100DZTA Datasheet(PDF) - Diodes Incorporated
Part No. ZXTN25100DZTA
Description TRANS NPN 100V 2.5A SOT89
Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 2.5A 175MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3