96PSD-A20W24-MM Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
96PSD-A20W24-MM-ND
Manufacturer Part#:
96PSD-A20W24-MM
Product Category:
Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
Manufacturer: Advantech Corp
Short Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W
More Detail: AC DC Converter 1 Output 24V 100 ~ 240 VAC Inp...
DataSheet: 96PSD-A20W24-MM datasheet96PSD-A20W24-MM Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Current - Output (Max): --
Approvals: --
Minimum Load Required: No
Size / Dimension: --
Mounting Type: DIN Rail
Features: --
Operating Temperature: --
Efficiency: --
Applications: --
Power (Watts): 20W
Series: --
Voltage - Output 4: --
Voltage - Output 3: --
Voltage - Output 2: --
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC