04450707H Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
04450707H-ND
Manufacturer Part#:
04450707H
Manufacturer: Littelfuse Inc.
Short Description: FUSE HOLDER CARTRIDGE PCB
More Detail: Fuse Holder Cartridge PCB
DataSheet: 04450707H datasheet04450707H Datasheet/PDF
Specifications
Series: 445
Part Status: Active
Lead Free Status / RoHS Status: --
Fuseholder Type: Holder
Moisture Sensitivity Level (MSL): --
Fuse Type: Cartridge
For Use With/Related Products: 5mm x 20mm
Fuse Size: 5mm x 20mm
Voltage: --
Mounting Type: PCB
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Contact Material: --
Contact Finish: --
Description
Introduction of 04450707H Fuseholder
Application of 04450707H Fuseholder
Working Principle of 04450707H Fuseholder
Conclusion
The specific data is subject to PDF, and the above content is for reference
Related Products
Search Part number : "0445" Included word is 40