5830-WHITE-25"X45" Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
3M6427-ND
Manufacturer Part#:
5830-WHITE-25"X45"
Product Category:
Static Control, ESD, Clean Room Products
Manufacturer: 3M
Short Description: MAT CLEAN WALK 25"X45" UNFRAMED
More Detail: N/A
DataSheet: 5830-WHITE-25"X45" datasheet5830-WHITE-25"X45" Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: 5830
Part Status: Active
Accessory Type: Clean-Walk Mat
For Use With/Related Products: --
Specifications: 25" x 45", 30 Clear Sheets, White Backing
Related Products
Search Part number : "5830" Included word is 27