8624BYLFT Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
8624BYLFT-ND
Manufacturer Part#:
8624BYLFT
More Detail: N/A
DataSheet: 8624BYLFT datasheet8624BYLFT Datasheet/PDF
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Divider/Multiplier: Yes/No
Frequency - Max: 700MHz
Part Status: Obsolete
Packaging: Tape & Reel (TR)
Related Products
Search Part number : "8624" Included word is 30