4534-632-N Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
1772-1324-ND
Manufacturer Part#:
4534-632-N
Manufacturer: RAF Electronic Hardware
Short Description: HEX STANDOFF #6-32 NYLON 1/2"
More Detail: Hex Standoff Threaded #6-32 Nylon 0.500" (12.70mm)...
DataSheet: 4534-632-N datasheet4534-632-N Datasheet/PDF
Quantity: 1737
Stock 1737Can Ship Immediately
Diameter - Inside: --
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Between Board Height: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall: 0.750" (19.05mm) 3/4"
Features: --
Material: Nylon
Plating: --
Color: --
Related Products
Search Part number : "4534" Included word is 32