4534-832-SS Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
1772-1492-ND
Manufacturer Part#:
4534-832-SS
Manufacturer: RAF Electronic Hardware
Short Description: HEX STANDOFF #8-32 SS 1/2"
More Detail: Hex Standoff Threaded #8-32 Stainless Steel 0.500"...
DataSheet: 4534-832-SS datasheet4534-832-SS Datasheet/PDF
Quantity: 870
Stock 870Can Ship Immediately
Diameter - Inside: --
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Between Board Height: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall: 0.875" (22.23mm) 7/8"
Features: --
Material: Stainless Steel
Plating: --
Color: --
Related Products
Search Part number : "4534" Included word is 32