4455-434-PDK Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
336-2580-ND
Manufacturer Part#:
4455-434-PDK
Product Category:
RF/IF and RFID
Manufacturer: Silicon Labs
Short Description: KIT DEMO EZRADIO 2WAY 434MHZ
More Detail: N/A
DataSheet: 4455-434-PDK datasheet4455-434-PDK Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: EZRadio®
Part Status: Obsolete
Type: Transceiver
Frequency: 434MHz
For Use With/Related Products: Si4455
Supplied Contents: Board(s)
Description
RF Evaluation and Development Kits, Boards
The specific data is subject to PDF, and the above content is for reference
Related Products
Search Part number : "4455" Included word is 40