4455-915-PDK Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
336-2582-ND
Manufacturer Part#:
4455-915-PDK
Product Category:
RF/IF and RFID
Manufacturer: Silicon Labs
Short Description: KIT DEMO EZRADIO 2WAY 915MHZ
More Detail: N/A
DataSheet: 4455-915-PDK datasheet4455-915-PDK Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: EZRadio®
Part Status: Obsolete
Type: Transceiver
Frequency: 915MHz
For Use With/Related Products: Si4455
Supplied Contents: Board(s)
Description
The specific data is subject to PDF, and the above content is for reference
Related Products
Search Part number : "4455" Included word is 40