4455CLED-434-PER-K Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
4455CLED-434-PER-K-ND
Manufacturer Part#:
4455CLED-434-PER-K
Manufacturer: Silicon Labs
Short Description: EVAL BOARD EZRADIO TX 434MHZ
More Detail: N/A
DataSheet: 4455CLED-434-PER-K datasheet4455CLED-434-PER-K Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Type: Transceiver
Frequency: 434MHz
Description
The specific data is subject to PDF, and the above content is for reference
Related Products
Search Part number : "4455" Included word is 40